ПРОЄКТИ (ДІЯЛЬНІСТЬ)

Проєкт «Шосе миру» - це глобальний проєкт, мета якого підтримати створення мирного та процвітаючого світу та скінчити різні проблемі та конфлікти, наприклад расові, чи релігійні.

Проєкт створення Міжнародного Шосе Миру започаткованого на 10-й міжнародній конференції за єдність наук у 1981 році як шлях для встановлення миру у всьому світі. Проєкт Міжнародного Шосе Миру має бачення зв’язати світ через транспортну мережу та розв'язувати різні проблеми пов’язані з розбратом та конфліктами.

Проєкт «Шосе Миру» з 25 липня по 4 серпня 2015 року

Активні громадяни, ініціативні групи, клуби, громадські організації, бізнес-компанії та представники влади з восьми міст України – учасники проєкт «Шосе миру 2015» здолали дистанцію в 1800 кілометрів: від міста Дніпро до смт Краковець і назад до міста Київ.

 

 

 

Проєкт «Шосе Миру» з 11 по 21 серпня 2016 року

Японські волонтери разом з українцями взяли участь в автопробігу Київ – Рівне - Грушів - Київ, загальною протяжністю 1200 км. Потім, був влаштований пробіг за мир. Для чоловіків дистанція була 7000 м, для жінок 3000 м. В цілому близько 130 осіб взяли участь в пробігу.

 

Проєкт «Шосе Миру» 17 липня 2017 року

Понад 100 молодих людей, зібрались на передодні підтримати міжнародну ініціативу «Шосе миру» та поставили свої підписи на  плакаті. А 17 липня 2017 молодь зібралася на велопробіг дорогами міста Києва, проїхавши 15 кілометрів.

 

Проєкт «Шосе Миру» з 12 по 15 липня 2019 року

Учасники проекту подолали 2000 кілометрів від Києва до міста Освенцим відвідавши музей Аушвіц. В проекті брали участь 15  студентів з Південної  Кореї та українці.

Проект Школи миру був створений з метою формування культури миру серед молоді.

До дня ООН Федерацією всесвітнього миру була проведена конференція «Історичні витоки української миротворності». На цій конференції її учасники, вчені, наукові діячі, громадські діячі, колишні політичні діячі, які мають звання Послів миру за їх громадську миротворчу діяльність, прийняли спільно резолюцію про створення Школи миру для молоді для виховання Юних послів миру.

Перше заняття Школи миру відбулося в Українському домі 22 жовтня 2014 року. До цього освітнього проекту приєдналося 24 школи м.Києва. Близько 60 дітей розпочали навчання в Школі миру.

Діти під час занять проходять тренінгові програми, розробляють та втілюють в життя власні проекти, проводяться зустрічі з Послами миру, людьми які досягли успіху в житті і можуть поділитися власним досвідом.

Напрями діяльності Школи миру

1. Особистісний ріст і навчання юних лідерів.

2. Виховання культури миру.

3. Волонтерська та благодійна діяльність

Мир майбутнього залежить саме від сьогоднішнього підростаючого покоління. Тому в них найважливіше вкладатись сьогодні.

Важливо сформувати у дітей єдиний погляд про Культуру миру, щоб на основі цього можна було об’єднати всіх та побудувати єдиний мир.

В кінці проходження школи миру учасники отримають звання Юного посла миру.

Юний Посол Миру – це звання, яким Федерація всесвітнього миру нагороджує школярів за визнання їхніх миротворчих заслуг і доручає їм місію жити заради країни й людства та заради суспільного блага.

Юні посли миру – це молодь, яка в майбутньому стане лідерами суспільства в громадському житті, в бізнесі, в державній сфері, відповідальними громадянами країни та світу, матимуть глобальне світове бачення.

Федерація всесвітнього миру для сприяння налагодженню конструктивного діалогу між представниками різних організацій, країн, національностей, культур та віросповідань, для  розповсюдження ідеї миру, толерантності, сімейних цінностей проводить конференції, семінари та  кругли столи. Такі заходи дозволяють консолідувати величезний миротворчий потенціал та досвід нашої країни та з'єднати його з різноманітними міжнародними миротворчими програмами.

Федерація всесвітнього миру підтримує розвиток спорту, як засіб досягнення миру, гармонії, порозуміння та розвитку здорового способу життя.

Мир – це надія та сподівання всіх людей.
Мир — це не просто відсутність війни, це гармонійна співпраця та добробут. Мир — це термін, який застосовується й до стосунків у родині, й до стосунків як між членами громади, так і між різними громадами, незалежно від їх расової, релігійної, національної та культурної належності. Коли є мир, є процвітання та добробут. Мир це сутність всіх світових релігій, він лежить у основі всіх моральних систем та суспільних ідеалів.

 

© 2005—2021 сайт Федерації всесвітнього миру           Федерація має генеральний статус при Економічній і соціальній раді ООН