Напрямки діяльності

Проект Школи миру був створений з метою формування культури миру серед молоді.

До дня ООН Федерацією всесвітнього миру була проведена конференція «Історичні витоки української миротворності». На цій конференції її учасники, вчені, наукові діячі, громадські діячі, колишні політичні діячі, які мають звання Послів миру за їх громадську миротворчу діяльність, прийняли спільно резолюцію про створення Школи миру для молоді для виховання Юних послів миру.

Перше заняття Школи миру відбулося в Українському домі 22 жовтня 2014 року. До цього освітнього проекту приєдналося 24 школи м.Києва. Близько 60 дітей розпочали навчання в Школі миру.

Діти під час занять проходять тренінгові програми, розробляють та втілюють в життя власні проекти, проводяться зустрічі з Послами миру, людьми які досягли успіху в житті і можуть поділитися власним досвідом.

Напрями діяльності Школи миру

1. Особистісний ріст і навчання юних лідерів.

2. Виховання культури миру.

3. Волонтерська та благодійна діяльність

Мир майбутнього залежить саме від сьогоднішнього підростаючого покоління. Тому в них найважливіше вкладатись сьогодні.

Важливо сформувати у дітей єдиний погляд про Культуру миру, щоб на основі цього можна було об’єднати всіх та побудувати єдиний мир.

В кінці проходження школи миру учасники отримають звання Юного посла миру.

Юний Посол Миру – це звання, яким Федерація всесвітнього миру нагороджує школярів за визнання їхніх миротворчих заслуг і доручає їм місію жити заради країни й людства та заради суспільного блага.

Юні посли миру – це молодь, яка в майбутньому стане лідерами суспільства в громадському житті, в бізнесі, в державній сфері, відповідальними громадянами країни та світу, матимуть глобальне світове бачення.

Федерація всесвітнього миру для сприяння налагодженню конструктивного діалогу між представниками різних організацій, країн, національностей, культур та віросповідань, для  розповсюдження ідеї миру, толерантності, сімейних цінностей проводить конференції, семінари та  кругли столи. Такі заходи дозволяють консолідувати величезний миротворчий потенціал та досвід нашої країни та з'єднати його з різноманітними міжнародними миротворчими програмами.

Федерація всесвітнього миру підтримує розвиток спорту, як засіб досягнення миру, гармонії, порозуміння та розвитку здорового способу життя.

Мир – це надія та сподівання всіх людей.
Мир — це не просто відсутність війни, це гармонійна співпраця та добробут. Мир — це термін, який застосовується й до стосунків у родині, й до стосунків як між членами громади, так і між різними громадами, незалежно від їх расової, релігійної, національної та культурної належності. Коли є мир, є процвітання та добробут. Мир це сутність всіх світових релігій, він лежить у основі всіх моральних систем та суспільних ідеалів.