Міжнародна асоціація парламентарів за мир (IAPP)

IAPPПарламентарії відіграють центральну роль у країнах світу, представляючи народ, поважаючи верховенство закону та дотримуючись прав людини; фактично парламентарі працюють над побудовою безпечних, безпечних, стабільних та мирних суспільств. «Міжнародна асоціація парламентарів за мир» була створена як всесвітня асоціація парламентарів, яка забезпечує форум для використання їх досвіду та мудрості в пошуку рішень для проблеми нашого світу. Парламентарі з усього світу висловили свої зауваження щодо важливості їх роботи та значення посиленого співробітництва та співпраці в пошуку інноваційних рішень деяких найважливіших проблем, з якими ми стикаємось на місцевому, національному, регіональному та глобальному рівнях, починаючи з кліматичні зміни до зростання екстремістських ідеологій до гуманітарних катастроф та конфліктів.


Резолюція на підтримку утворення Міжнародної асоціації парламентарів за мир


15 лютого 2016 року в Національній Асамблеї Республіки Корея

З часу свого існування Федерація загального миру тісно співпрацювала з парламентаріями з усього світу, щоб побудувати світ міцного миру, заснований на загальнолюдських принципах.

Засновники Всесвітньої федерації миру, преподобний д-р Сун Мун Мун і д-р Хак Джа Хаун Мун, в 2001 році започаткували глобальну ініціативу "Парламентарі за мир", яка зосереджується на Послах Миру. Ця ініціатива також була предметом фокусу Інавгураційний тур Всесвітньої федерації миру у 2005 році до 120 країн, який зібрав багатьох парламентарів з усього світу за допомогою різноманітних програм, спрямованих на сприяння досягненню міцного миру.

Ці програми включають семінари UPF Asia «Парламентарії заради миру», в яких беруть участь парламентарі з Малайзії, Непалу, Філіппін, Шрі-Ланки та інших країн; Програми UPF Африка «Парламентарі за мир» у 2007 році, в яких брали участь парламентарі з Нігерії та Сьєрра-Леоне; Заснування UPF Непал «Ради миру парламентарів» у 2014 році; та конференції UPF Oceania «Парламентарі заради миру», в яких взяли участь парламентарі з Австралії, Нової Зеландії та країн Тихого океану. Ці програми об’єднали парламентарів з усього світу, сформувавши міжнародну мережу чоловіків і жінок, які прагнуть вирішити найважливіші виклики сучасності та реалізувати світ міцного миру.

Як ми знаємо, наш світ стикається з широким колом проблем, включаючи територіальні суперечки, релігійні та расові конфлікти, деградацію навколишнього середовища, зміну клімату, жорстокий екстремізм, бідність, голод, розповсюдження ядерної зброї та корупцію. Кожен із них є серйозною загрозою для людського розвитку та реалізації миру в нашому світі.

Збираючись у Сеулі, ми особливо пам’ятаємо, що Корейський півострів залишається розділеним. Північна Корея продовжує розробляти свою програму ядерної зброї, викликаючи серйозні занепокоєння у всьому світі з приводу того, що в Північно-Східній Азії зростає військова напруга. Навіть зараз, через 60 років після війни в Кореї, залишається неможливим спілкування або вільне подорожі між двома країнами. Настав час, щоб міжнародне співтовариство від усього серця зробило свій внесок у реалізацію миру на Корейському півострові.

Поділ Корейського півострова не можна розглядати як внутрішню проблему; це нагальне питання, яке вимагає зацікавленості та співпраці Азії та всього світу. Настав час людству прийняти загальнолюдські цінності. Давайте працюватимемо разом, виходячи за межі відмінностей ідеології, раси, національності та релігії. Давайте покажемо приклад і будемо йти шляхом взаємної співпраці та взаємного процвітання, будуючи світ міцного та стійкого миру, який можна заповідати майбутнім поколінням.

Тому ми, понад 150 парламентаріїв, що представляють понад 40 держав, які беруть участь у Міжнародній конференції лідерів 2016 року «Вирішення критичних викликів сучасності: роль урядів, громадянського суспільства та організацій, що базуються на вірі». у Сеулі, Корея, гостро відчувають необхідність утворення парламентарної асоціації світового рівня, завдяки якій ми можемо працювати разом для миру та людського розвитку. Зібрані в Корейській національній асамблеї ми цим пропонуємо та вирішили створити Міжнародну асоціацію парламентарів за мир.


Попередній фон та мета IAPP


Нова сила

У мережі УПФ "Посли за мир" є багато активістів, які займаються представницькою демократією у своїх країнах та регіонах. Форуми "Парламентарії за мир" стають ключовими для мирних ініціатив, орієнтованих на дії.

Форуми "Парламентарії за мир" включають:

  • Трансрелігійні та транснаціональні рамки для обміну ідеями, досвідом та розумінням для вирішення викликів сучасності, з особливою увагою до побудови миру, примирення та розвитку.
  • Інтегрована та принципова основа для розробки ефективних планів дій та раціонального управління.
  • Доступ до ряду програм людського розвитку та побудови миру, необхідних для довготривалих рішень.
  • Зв’язки з широкою глобальною мережею лідерів релігійного та громадянського суспільства, лідерів уряду, жінок-лідерів, представників засобів масової інформації, миротворців тощо.

Підтримка ООН

Прагнучи збільшити зусилля Організації Об'єднаних Націй, цілі яких вона розділяє, UPF працює у понад 190 країнах з іншими міжнародними, регіональними та національними організаціями, а також з ООН, її установами та суміжними організаціями.

Через форуми "Парламентарії за мир" Послам Миру також надаються значні можливості для зміцнення їхньої спроможності досягати та підтримувати вищі результати діяльності лідерів, а отже, покращувати якість управління своїми установами, державами та організаціями.

У той же час, використовуючи стратегічні фокуси УПФ та інтегровану методологію для побудови та розвитку миру, парламентарі за мир можуть використовувати свої сили та ресурси для миру та розвитку в межах своїх країн, свого регіону та у всьому світі через Глобальну раду миру та зростаючу мережу регіональних та національних Рад Миру.

Ефективні зміни

Зрештою, парламентарі стикаються з проблемами підтримання найвищих стандартів керівництва, одночасно проводячи зміни на національному та місцевому рівнях з усіх глобальних питань - освіти, безпеки, розвитку, злочинності, охорони здоров'я, корупції, інфраструктури, виборів , справедливість та багато іншого.

Визнаючи величезність цієї складної роботи, парламентарі за мир отримують значні знання, інструменти та підтримку через мережу "Посли за мир"; Глобальна рада миру та регіональні ради миру; і зростаючий альянс сімей, релігійних громад, освітніх установ, зв'язків із ЗМІ та пов'язаних з ними НУО та громадських організацій.

Основні напрямки дій

Під час Всесвітнього саміту в лютому 2017 року в Сеулі, Корея, група з понад 500 парламентарів скликається для вивчення шляхів, за допомогою яких парламентарі та відповідальні особи уряду можуть краще співпрацювати та оптимізувати сили, унікальність та ресурси УПФ. Зібрані визнають такі ключові напрямки дій:

  • Будівництво миру, міжрелігійне примирення та розвиток
  • Виховання миру та характеру
  • Приборкання корупції
  • Зміцнення демократії та належного управління
  • Робоча стратегія

На Всесвітньому саміті 2017 року парламентарі за мир мають можливість визначити ряд наступних кроків:

  • Вирішіть основні причини проблем, залучаючи та заохочуючи саморефлексію та самооцінку.
  • Боротися з корупцією шляхом голосування за різні бюджетні питання та підтримуючи не лише традиційну академічну освіту, але й ціннісну освіту.
  • Працювати над створенням двопартійних комітетів з побудови миру чи депутатських комісій у своєму законодавчому органі.
  • У країнах / регіонах, де конфлікт є ендемічним, а люди втратили надію на справжній мир, проводьте програми та семінари "Посли миру", щоб відновити надію та впевненість.
  • Працюйте в різних секторах та як групи для знищення корупції, яка не знає меж.
  • Знайдіть способи зв’язку та співпраці з делегатами інших країн, можливо, шляхом створення груп дружби або подібних клубів.
  • Підтримувати партнерство між релігією та політикою як основний засіб націлювання на щоденну поведінку для реальної прозорості.
  • Підтримувати навчальні програми персонажів у своїх країнах як практичний спосіб підтримати мир і розвиток, одночасно вирішуючи проблеми ВІЛ / СНІДу, зловживання наркотиками та алкоголем, домашнього насильства та приборкання корупції на низовому рівні.