Міжнародна асоціація академіків за мир (IAAP)

IAAP float: right;

Міжнародна асоціація академіків за мир (МААМ) - це глобальна міждисциплінарна академічна ініціатива, спрямована на сприяння реалізації світу сталого миру. МААМ підтверджує переконання, що академіки, науковці та освітяни відігравали та продовжують сприяти інтелектуальному, моральному та духовному розвитку людства та відіграють важливу роль у побудові хорошого суспільства. МААМ присвячена створенню професійних мереж для академіків для виховання мирного світу, заснованого на ідеалах взаємозалежності, взаємного процвітання та загальних цінностей.


Інавгураційна резолюція Міжнародної асоціації академіків за мир (МААМ)

МИ, ЯКІ ПІДПИСАЛИСЯ НИЖЧЕ, як учасники Всесвітнього саміту-2020, який фінансується Всесвітньою федерацією миру (ВФМ), скликаною в Сеулі, Республіка Корея, 3-7 лютого 2020 року на тему «Реалізація світу миру та возз’єднання Корейського півострова за допомогою взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдські цінності”, підтверджуємо нашу віру в те, що академіки, науковці, та педагоги відіграють важливу роль у побудові хорошого суспільства. Всесвітня академічна конференція миру 2020 року, організована Академічним фондом Хьо Джон у рамках Всесвітнього саміту-2020 року, зібрала обдарованих, сумлінних науковців та професіоналів з багатьох дисциплін, і ми разом прагнемо працювати у співпраці, щоб зробити світ кращим, вирішити найважливіші проблем та сприяти світовому миру.

 Ми вітаємо лідерство доктора Хак Джа Хан Мун та її чоловіка, покійного преподобного Сан Мьон Муна, за їхнє бачення та працю упродовж багатьох десятиліть над створенням "однієї сім'ї під Богом". Завдяки їм відбулося заснування Всесвітньої федерації миру – громадської організації, що має загальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН. У відповідь на їх велике лідерство ми пропонуємо таку резолюцію:

ОСКІЛЬКИ академіки, науковці та педагоги, відігравали та відіграють вирішальну роль в інтелектуальному, моральному та духовному розвитку людства; 

А ТАКОЖ академіки покликані до критичного та конструктивного мислення у своїй основній місії шукати істину, добро і красу; 

А ТАКОЖ, внесок академіків у здійснення миру шляхом взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей може бути справді ефективним лише у поєднанні та партнерстві з сумлінними лідерами з інших секторів суспільства,

ТОМУ МИ пропонуємо заснувати Міжнародну асоціацію академіків за мир як проєкт ВФМ та працювати спільно з Міжнародною Радою за мир на вищому рівні (ISCP/МРМВР), Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP/МАПМ), Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток (IAPD/МАМР), Міжнародною Асоціацією ЗМІ за мир (IMAP/МАЗМІМ) та Міжнародною Асоціацією за мир та економічний розвиток (IAED/МАМЕР) та іншими асоціаціями однодумців, які можуть бути створені в майбутньому.

Міжнародна асоціація академіків за мир (IAAP/МААМ) представляє нову глобальну міждисциплінарну академічну ініціативу, спрямовану на сприяння реалізації світу сталого миру.

ТОМУ МИ підтверджуємо та приймаємо рішення дотримуватися таких принципів та цілей:

Розробити програми, що сприяють вдосконаленню академічних досліджень на благо людства.

Пропагувати найякісніші академічні видання та академічне викладання.

Створення професійну мережу для академіків заради виховання світу миру, заснованого на ідеалах взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей.

Скликати програми, що сприяють досягненню цих цілей.

МИ, ЯКІ ПІДПИСАЛИСЯ НИЖЧЕ, підтримуємо цю пропозицію щодо створення нової асоціації академіків, науковців, лідерів думок, керівників університетів та урядовців, яка буде відома як Міжнародна асоціація академіків за мир.

Підписано цього дня, 5 лютого 2020 року, у Сеулі, Республіка Корея.