Міжрелігійна асоціація за мир та розвиток (IAPD)

IAPD float: right;

Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку підтримує вклад бізнесів, бізнес-лідерів та інвесторів у те, щоб зробити світ кращим місцем, у вирішення його найбільш значних проблем, і у сприяння світовому миру, довгостроковому взаємному процвітанню і справді сталому розвитку . АМЕР (IAED) заохочує бізнес-лідерство у всьому в світі, щоб зробити свій внесок в те, щоб наші країни більш безпечними та благополучними, багатшими місцями для життя, у скорочення бідності і створення можливостей для більшої кількості людей жити цілеспрямованому життя, що має сенс.


Заснування резолюції IAPD


10-14 листопада 2017 року в готелі Lotte World World в Сеулі, Південна Корея

Як учасники Міжрелігійної лідерської конференції, спонсорованої Всесвітньою федерацією миру та Американською конференцією лідерів духовенства 10-14 листопада 2017 року, зосередилися на темі: «Вирішення критичних викликів сучасності: роль і відповідальність релігійних лідерів та віра -Основані організації ", ми підтверджуємо унікальну та важливу роль, яку покликані відігравати релігії у створенні світу міцного миру, у світі, в якому люди всіх національностей, етнічних груп, рас, культур та світоглядів можуть жити разом у взаємоповазі , злагода та співпраця, як одна сім’я під Богом.

Протягом століть релігія служила дороговказом для людства, ведучи нас від темряви до світла, встановлюючи основи моралі та забезпечуючи бачення доброго суспільства. Вчення і писання великих релігійних традицій - це найбільші скарби людства. Ми зневажаємо їх на свій страх і ризик.

Ми також усвідомлюємо, що люди в кожній з наших релігій не досягли успіху і не змогли втілити ті загальнолюдські ідеали, які підтримуються в наших традиціях. Релігія занадто часто породжує конфлікти.

Ми вирішили подолати розбіжності, що виникли в рамках релігії, і працювати над сприянням діалогу, взаємній повазі та співпраці, щоб ми могли ефективніше працювати над вирішенням найважливіших проблем сучасності, включаючи бідність, голод, несправедливість, погіршення довкілля, сім'ю розпад, корупція, конфлікти та насильство.

Релігії не тільки повинні співпрацювати між собою - християни, мусульмани, євреї, індуїсти, буддисти, сикхи, джайни та інші - вони також повинні співпрацювати з керівниками урядів та громадянського суспільства та приватного сектору як партнери. заради побудови світу, передбаченого нашими засновниками, нашими предками і, справді, усіма людьми.

Ми вітаємо керівництво доктора Хак Джа Хана Муна та її покійного чоловіка Преподобного Сунь Мун Мун за їхнє бачення та працю протягом багатьох десятиліть над створенням однієї сім'ї під Богом. Цього дня, 13 листопада 2017 р., Ми підтримуємо пропозицію про створення нового міжрелігійного об’єднання, відомого тимчасово як Міжрелігійне об’єднання за мир і розвиток.

Попередній фон та мета IAPD
На думку засновників УПФ, світовий мир можна досягти лише тоді, коли зусилля політичних лідерів світу доповнюються мудрістю та зусиллями релігійних лідерів. Світ дедалі більше рухався до точок зору, які мають матеріалістичний і світський характер, втрачаючи, таким чином, глибоку мудрість, яку можна знайти в духовній спадщині людства. UPF стверджує, що будь-яка успішна стратегія миру повинна враховувати духовний вимір нашої людської ідентичності, досвіду та взаємодії.

Крім того, за допомогою міжрелігійного діалогу та обміну думками між різними світовими релігіями можна безпосередньо вирішувати релігійні питання з метою вирішення кризисів, що виникають внаслідок тероризму, насильства та релігійного екстремізму. Релігійні суспільства також добре розташовані для вирішення проблем, що засновані на громаді; вони можуть бути найбільш ефективними у вирішенні конфліктів, пов’язаних із правосуддям та верховенством права. Завдяки своєму моральному авторитету та наголосу на правах людини та людській гідності, вони також можуть відігравати ключову роль у відбудові зруйнованого суспільства та пропонувати гуманітарні послуги для пом'якшення голоду, хвороб та травм через війну. Спільна робота всіх релігій знову зробить релігію актуальною у повсякденних справах людства.

Запуск Міжрелігійної асоціації заради миру та розвитку (IAPD)
На завершення Міжрелігійної лідерської конференції 2017 р. (13 листопада 2017 р.) Понад 400 делегатів, включаючи лідерів релігійних організацій та релігійних груп, парламентаріїв, науковців та інших лідерів, що представляють понад 60 держав, одноголосно вирішили сформувати IAPD як нова міжнародна асоціація релігійних лідерів, присвячена забезпеченню світового миру

З цієї історичної нагоди доктором Томасом Г. Уолшем, головою UPF International, виступив модератором. Доктор Майкл Дженкінс, національний співголова ACLC, зачитав заяву, зроблену 18 серпня 2000 року співзасновником УПФ преподобним Суном Мун Муном, в якій він закликав створити міжрелігійну раду при ООН .

Міжконфесійні молитви відслужив єпископ Джессі Едвардс, член виконавчої ради ACLC (США), штат Венеція. Прамахабунтін Таосірі, президент Тайландського буддистського товариства Швеції, і доктор імам Умер Ахмед Ільясі, головний імам Всеіндійської організації імамів, Індія.

Програми та розробка IAPD
У 2018 році на шести континентах по всьому світу відбулись інавгураційні конгреси. IAPD зібрав світових релігійних лідерів і використав глибинну мудрість, що міститься в духовній спадщині людства. Релігійні лідери та релігійні організації забезпечують моральний компас для боротьби з цим соціальні проблеми в сучасному суспільстві - сексуальне насильство та експлуатація, злочинність, голод, тероризм тощо.

Релігійні лідери та релігійні організації мають унікальні можливості впливати на мислення, мобілізувати моральний авторитет та бути взірцем для наслідування для інших. Особливо релігійні лідери та релігійні організації можуть допомогти підвищити обізнаність, а також дати моральні вказівки. Об'єднуючи різні віри та працюючи спільно для загального блага, IAPD стоїть на передньому краї революції культури серця та синівської любові та допомагає відкрити світ міцного миру та щастя.
У 2018 році IAPD розширився та розвивався як проект UPF. Новостворена організація спочатку зосередилася на створенні міжнародної структури, узгодженої з принципами належного управління та етичної практики. Буде обрано двох релігійних лідерів, які будуть виконувати обов'язки міжнародних співголовок МАПД, а також 13 регіональних співголовок МАПД, що представляють такі визначені регіони: Африка, Азія, Канада, Центральна Америка та Кариби, Євразія, Європа, регіон Великого Китаю, Японія Корея, Близький Схід, Північна Америка, Океанія, Південна Америка.

Висновок
IAPD використовує добру волю і мудрість релігій та релігійних організацій, які покликані відігравати унікальну та важливу роль у створенні світу міцного миру, світі, в якому перебувають люди всіх національностей, етнічних груп, рас та культур. покликані жити разом у взаємоповазі, злагоді та співпраці. Співзасновник UPF д-р Хак Джа Хан Мун описує ідеальний світ як "Одна сім'я під Богом" і, навчаючи на своєму прикладі, каже, що шлях до такого суспільства - через людей, які ведуть життя по справжній любові і живуть заради інших.