В США інавгурація Федерації всесвітнього миру відбулася 12 вересня 2005 року у Нью-Йорку, під час Міжнародного саміту лідерів «Час викликів та змін у глобальному управлінні та громадянському суспільстві: від Ради Миру до миру в країнах».

Федерація всесвітнього миру була створена як організація, що закликана уособлювати найвищий еталон правління, оскільки саме в цьому полягає найдавніша мрія людства на шляху досягнення сталого миру.

З метою вирішення критичних проблем суспільства, керуючись своїм баченням та взявши за основу принцип «жити заради інших», Федерація надихає на конструктивну співпрацю зацікавлених світських та релігійних діячів, людей з політичних кіл та громадських організацій.

Федерація всесвітнього миру закликана стати організацією нового типу, що закликана поєднати зусилля не тільки політичних, але й громадських та релігійних діячів у рішенні глобальних проблем.

Саме таке бачення потрібне в наш час, для перетворення світу конфліктів, страждань та злиднів у світ сталого процвітання та добробуту.

В Україні конференція, присвячена інавгурація  Федерації всесвітнього миру відбулася 20 жовтня 2005 року в Українському домі. Конференція, була нагодою долучитися до глобальних миротворчих процесів, взяти активну участь у міжнародних проектах, вийшовши на новий рівень діяльності та самореалізації. Участь у конференції взяли представники неурядових організації, освітяни, науковці, релігійні діячі, всі, кого хвилює пошук шляхів встановлення сталого миру в усьому світі.

Федерація заснована  на наступних 5 Принципах миру:

Принципи миротворності:

 1. Ми всі одна єдина сім’я людства, яку створив Бог.
 2. Найкращі якості людини по своїй суті духовні та моральні.
 3. Родина – це «школа любові та миру».
 4. Примирити розділену сім’ю людства можливо лише керуючись принципом: «жити заради інших».
 5. Миру можна досягти завдяки співпраці, вийшовши за етнічні, релігійні та національні рамки. 1. Людство – єдина родина, створена Богом. Шлях піднятися над прагненням власних інтересів полягає у визнанні нашої спільної цінності, даної нам нашим Творцем. Подібно до того, як батько може втручатися в суперечки дітей, батьківське серце, яке походить від Творця, може допомогти нам вирішити розбіжності, що існують між народами, культурами та релігіями.
 2. Найвищі якості людини мають духовно-моральний характер. Люди прагнуть істини, краси та добра. Найглибший сенс і ціль життя можна знайти завдяки їх прагненню. У кожної людини є вічний дух, який перевершує фізичне життя. У цьому житті слід практикувати духовні принципи.
 3. Сім'я - це «школа любові та миру». У сім'ї засвоюються основні особистісні та суспільні чесноти. Розуміння сім'ї як школи любові допомагає нам усвідомити, що сім'я є найважливішим інститутом. Основою здорової сім'ї є вірний, відданий шлюб.
 4. Життя заради інших - це спосіб примирити розділену людську сім’ю. Практикуючись жити заради інших, ми стаємо іншими, а не егоцентричними. Суть доброго характеру - істинна любов, виражена безкорисливими вчинками.
 5. Мир приходить через співпрацю за межами етнічної, релігійної та національної приналежності. Сталого миру неможливо досягти лише за допомогою політичного компромісу, але він потребує усунення корінних причин конфлікту. Подолання расових, релігійних та етнічних бар'єрів є імперативом нашого часу. Віра може дати людям силу прощати, а любов долати навіть покоління ненависті, образи та насильства.

Федерація всесвітнього миру

 

11 вересня 2001 року назавжди увійшло в історію людства своїми жахливими подіями. 

Організація Об’єднаних Націй зробила важливий внесок у справу миру. Тим не менш як усередині, так і поза її межами панує думка, що ООН, наблизившись до позначки 70-річчя, зазнає серйозних складнощів на шляху досягнення мети свого заснування. Кількість її країн-членів сягає двохсот, але їхня роль часто зводиться лише до представницьких функцій, і навіть до лобіювання інтересів власних країн. Складається враження, що їм просто не притаманна здатність вирішення конфліктів та досягнення миру.

 

Федерацію всесвітнього миру було створено як зразкову організацію, схожу на ООН, щоб розширити до глобального рівня миротворну діяльність. Інавгурація Федерації відбулася 12 вересня 2005 року в Нью-Йорку під час Міжнародного саміту лідерів «Час викликів та змін у глобальному управлінні та громадянському суспільстві: від Ради Миру до миру в країнах».

Федерація всесвітнього миру покликана оновити сучасну ООН, для формування світу ідеального миру, який є вічним Божим ідеалом творення. 

Основна ідея засновників Федерації, пана Мун Сон Мьона і пані Хан Хак Джа, полягає у створенні глобального руху із Богом у центрі, діяльність якого спрямована на встановлення міцного миру та сталий людський розвиток.

Назва Федерації ієрогліфами пишеться так: 天宙和平聯合 та є прямим перекладом з корейської мови천주평화연합 (Чонджу пьонгхва йонхап).

Перший ієрогліф ‘’ означає «небесний світ»; він також означає «духовний світ». Другий ієрогліф означає ‘’ «земний світ», інакше кажучи «фізичний світ», який вклює в себе весь мікро- та макросвіт, доступний до вивчення сучасною наукою. Інакше кажучи天宙 (Чонджу), Всесвіт, включає в себе духовний та матеріальний аспекти світу. 

Відповідно до пояснення д-ра Муна, два ієрогліфи (- пьонг) та ( - хва) означають відповідно «горизонталь» та «вертикаль». Суб’єкт та об’єкт не конфліктують один з одним, а перебувають у гармонійних відносинах. Гарні люди, сім’ї, країни можуть бути пов’язані між собою горизонтально, основою взаємин має бути рівність, тобто «мир». «Пьонг», частина слова «пьонгхва», означає рівний, плаский, горизонтальний. Без «пьонг», навіть коли присутня «хва» (гармонія), мир не буде міцним. 

Мир не означає відсутність стану війни, це не просто добросусідські відносини між країнами, це - стан гармонії духовного і матеріального; стан, коли гармонія досягається завдяки рівності та взаємоповазі; мирними можуть бути всі відносини: на індивідуальному, сімейному, національному та світовому рівнях. Щоб світ міг об’єднати розділенні сутності у вищому стані гармонії, взаємодії та єдності, необхідно, щоб центром цього був Бог.

Наступні ієрогліфи (聯合) означають «федерація». У своєму русі до миру Федерація залучає до співпраці широке коло осіб, закладів освіти, громадські організації, релігійні об’єднання, засоби масової інформації та державні органи. 

Назва «Федерація всесвітнього миру» означає, що вона не тільки поважає всі релігії, але й надихає долати бар'єри між релігіями заради встановлення гармонії та єдності між різними релігійними традиціями. Також Федерація всесвітнього миру поважає представників усіх націй та надихає долати кордони, які з'явилися внаслідок націоналізму та відставання суспільного розвитку, задля втілення ідеалу миру, гармонії та єдності людства. 

Більше статей...

Дочірні категорії

Федерація всесвітнього миру має генеральний статус при Економічній та соціальній раді ООН.
Саме тому Федерація підтримує та пропагує:

 • Сталий розвиток
 • Шлюб та сім’ю
 • Міжконфесійне та міжкультурне взаєморозуміння
 • Гендерну рівність
 • Цілі Сталого Розвитку 
 • Дні ООН

Сторінка 1 із 2

                    © 2005—2023 сайт Федерації всесвітнього миру           Федерація має генеральний статус при Економічній і соціальній раді ООН