Проект Школи миру був створений з метою формування культури миру серед молоді.
До дня ООН Федерацією всесвітнього миру була проведена конференція «Історичні витоки української миротворності». На цій конференції її учасники, вчені, наукові діячі, громадські діячі, колишні політичні діячі, які мають звання Послів миру за їх громадську миротворчу діяльність, прийняли спільно резолюцію про створення Школи миру для молоді для виховання Юних послів миру.
Перше заняття Школи миру відбулося в Українському домі 22 жовтня 2014 року. До цього освітнього проекту приєдналося 24 школи м.Києва. Близько 60 дітей розпочали навчання в Школі миру.
Діти під час занять проходять тренінгові програми, розробляють та втілюють в життя власні проекти, проводяться зустрічі з Послами миру, людьми які досягли успіху в житті і можуть поділитися власним досвідом.
Напрями діяльності Школи миру
1. Особистісний ріст і навчання юних лідерів.
2. Виховання культури миру.
3. Волонтерська та благодійна діяльність
Мир майбутнього залежить саме від сьогоднішнього підростаючого покоління. Тому в них найважливіше вкладатись сьогодні.
Важливо сформувати у дітей єдиний погляд про Культуру миру, щоб на основі цього можна було об’єднати всіх та побудувати єдиний мир.
В кінці проходження школи миру учасники отримають звання Юного посла миру.
Юний Посол Миру – це звання, яким Федерація всесвітнього миру нагороджує школярів за визнання їхніх миротворчих заслуг і доручає їм місію жити заради країни й людства та заради суспільного блага.
Юні посли миру – це молодь, яка в майбутньому стане лідерами суспільства в громадському житті, в бізнесі, в державній сфері, відповідальними громадянами країни та світу, матимуть глобальне світове бачення.