Міжнародна Рада за мир (ISCP)

iscp logo thumbМіжнародна рада на вищому рівні за мир (ISCP) була ініційована співзасновником UPF доктором Хак Джа Ханом Мун 8 лютого 2019 року з нагоди Всесвітнього саміту 2019 року в Сеулі, Корея. ISCP - це міжнародна мережа нинішніх та колишніх глав держав та урядів, які за допомогою діалогу та співпраці вивчають рішення та пропонують рекомендації щодо вирішення найважливіших проблем у світі, включаючи зміни клімату та екологічні проблеми, релігійні конфлікти, бідність, війну, корупцію та розпад сім'ї.

ISCP забезпечує місце зустрічей світових лідерів, де можна використати їх мудрість та досвід та обговорити їхні ініціативи на службі глобальному миру та покращенню людства.

ISCP прагне побудувати світ миру, в якому кожен може жити у свободі, злагоді, співпраці та процвітанні. ISCP підтримує основні принципи взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей, а також виступає посередником та радником для досягнення миру та розвитку.

Коронний проект Всесвітньої федерації миру, ISCP працює у тісній співпраці з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир, Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток, Міжнародною асоціацією традиційних правителів миру та іншими ініціативами UPF.

МІЖНАРОДНА САММІТНА РАДА З МИРНОГО ІНВАГУЛЬНОГО РЕШЕННЯ


7-11 лютого в готелі Lotte World, Сеул, Південна Корея

Як учасники Всесвітнього саміту-2019, який фінансується Всесвітньою федерацією миру та скликається в Сеулі, Корея, 7-11 лютого 2019 року на тему: "Вирішення критичних викликів сучасності: взаємозалежність, взаємний добробут та загальнолюдські цінності" підтвердити нагальну необхідність відповідального керівництва та належного управління у створенні світу міцного миру, світу, в якому люди всіх національностей, етнічних груп, рас, культур та світоглядів можуть жити разом у взаємоповазі, злагоді та співпраці як одна сім'я Боже.

Ми вітаємо керівництво доктора Хак Джа Хана Муна та її покійного чоловіка, преподобного Сунь Мун Муна за їхнє бачення і працю протягом багатьох десятиліть над створенням "однієї сім'ї під Богом", і визнаємо внесок у мир, досягнутий завдяки Всесвітня федерація миру, неурядова організація із загальним консультативним статусом при Економічній та Соціальній Раді ООН.

Ми зібралися в Кореї, в рік сторіччя Руху за незалежність 1 березня, і підтримуємо корейський народ у прагненні до миру та возз’єднання Корейського півострова.

Як нинішні та колишні глави держав, урядів та світових лідерів з різних країн та політичних систем, ми усвідомлюємо, що людство стикається з серйозними проблемами, які необхідно вирішити та подолати завдяки співпраці, взаємоповазі та відданості загальнолюдським цінностям.

Ми живемо у взаємозалежному світі. Жодна нація та жоден уряд не існують ізольовано. Багато наших найскладніших проблем - тероризм, кіберзлочинність, зміна клімату, бідність, нерівність, продовольча безпека, конфлікти - мають транснаціональний характер. Ми повинні працювати разом для вирішення глобальних, регіональних та національних проблем. Більше того, для того, щоб здійснити комплексний підхід до миру та розвитку, ми повинні працювати в різних секторах суспільства, включаючи уряд, громадянське суспільство, релігійні організації, наукові кола та приватний сектор.

Чоловіки та жінки, які працювали на посадах глав держав чи урядів, мають унікальну кваліфікацію, щоб використовувати свою мудрість і досвід у пошуку рішень для найсерйозніших проблем людства та намагання надати рекомендації - національним урядам, міжурядовим організаціям, регіональним асоціаціям націй, таким як Європейський Союз, Арабські ліги, АСЕАН та Організація Об'єднаних Націй, які пропонують шлях до миру та взаємного процвітання для всієї людської сім'ї та майбутніх поколінь.

Цього дня, 8 лютого 2019 року, на пленарному засіданні Всесвітнього саміту 2019 року ми підтримуємо пропозицію про створення нової асоціації нинішніх та колишніх глав держав та урядів, відомих тимчасово як Рада міжнародного саміту за мир (ISCP) . ISCP буде співпрацювати з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP), Міжрелігійною асоціацією миру та розвитку (IAPD) та Міжнародною асоціацією традиційних правителів за мир (IATP) у всьому світі. Слідом за цією інавгураційною програмою УПФ буде скликати інавгураційні програми ISCP на регіональному та національному рівнях протягом 2019 року; перша Світова асамблея ISCP буде скликана в 2020 році, через рік. Ми вітаємо відкриття цієї ініціативи та віримо, що вона значною мірою сприятиме міцному миру для всієї людської родини.

Підписано цього дня, 8 лютого 2019 року, у Сеулі, Корея.

ПІДСУМКИ ТА ЦІЛІ ISCP

Призначення

Попередником ISCP стала Рада на вищому рівні за світовий мир, заснована в 1987 р. Преподобним і пані Сун Мун Мун 

засіб використати надзвичайне багатство знань, досвіду, інтелекту та доброї волі колишніх глав держав та глав урядів. Після видатного досвіду роботи понад два десятиліття з вищим світовим керівництвом, діяльність Ради була підпорядкована УПФ, коли він був заснований у 2005 році.

У лютому 2019 року в Сеулі, Корея, на Всесвітньому саміті 2019 р. Д-р Хак Джа Хан Мун, який інтегрував і вдосконалював глобальну місію UPF, відновив Міжнародну Раду на вищому рівні за мир як окрему ініціативу та з оновленою місією разом нинішні та колишні світові лідери розробляють рекомендації щодо проблем, з якими стикається людство, зосереджені на трьох основних сферах - мир, безпека та розвиток людини.

Міжнародна інавгурація

На Всесвітньому саміті 2019, який відбувся з 8 по 11 лютого в готелі Lotte World в Сеулі, Південна Корея, 1200 учасників із 110 країн, у тому числі 40 нинішніх і колишніх глав держав і урядів, із ентузіазмом відповіли на виклик доктора Муна "взятись за руки як одна сім'я під Богом ". Серед багатьох видатних світових лідерів вона запросила основних доповідачів, віце-президента США Діка Чейні (2001-2009) та спікера палати парламенту США Нюта Гінгріча (1995-1999), щоб поділитися своєю мудрістю та досвідом з найактуальніших питань сучасного світу .

Була затверджена резолюція про створення нової асоціації нинішніх та колишніх глав держав, глав урядів та інших світових лідерів, тимчасово відомих як Міжнародна рада на вищому рівні за мир (ISCP). ISCP буде співпрацювати з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP), Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток (IAPD) та Міжнародною асоціацією традиційних правителів за мир (IATP).

Нагороджені

Доктор Мун вручив відзнаки ISCP за особливу нагороду десяти діючим і колишнім світовим лідерам:

 • Шановний Дік Чейні, віце-президент (2001-2009), Сполучені Штати Америки
 • Шановний Усман Мутарі, посол Нігеру при ООН
 • Його ВисокоповажністьТуіатуа Тупуа Тамасесе Ефі, глава держави (2007-2017), Самоа
 • Його Високоповажність Луїс Федеріко Франко, президент (2012-2013), Парагвай
 • Його Високоповажність Ентоні Кармона, президент (2013-2018), Тринідад і Тобаго
 • Шановний Станіслав Сергійович Шушкевич, голова (1991-1994), Верховна Рада, Білорусь
 • Його Високоповажність Альфред Мойсіу, президент 2002-2007), Албанія
 • Шановний Якоба Таея Італелі, генерал-губернатор Тувалу
 • Його Високоповажність Еварісто Карвалью, президент Сан-Томе і Принсіпі
 • Його Високоповажність Джеррі Роулінгс, президент (1981-2001), Гана
  Африканська інавгурація

На Африканському саміті та конференції лідерів (ASLC), що відбувся 7 та 8 червня 2019 року в готелі Hilton Sandton в Йоганнесбурзі, ПАР, главам держав та високопоставленим особам з усього континенту було запропоновано підписати резолюцію про відкриття африканських країн МСКП регіональний розділ. На знак визнання їхнього життя на державній службі та готовності присвятити свій досвід, доктор Мун вручив лідерам медаль за особливу нагороду ISCP.

Нагороджені

 • Шановний Гведе Манташе, голова Африканського національного конгресу (представляє президента Південно-Африканської Республіки Кирила Рамафосу)
 • Його Високоповажність Доктор Гудлак Ебеле Джонатан, президент (2010-2015), Нігерія
 • Його Високоповажність Діонкунда Траоре, президент (2012-2013), Малі
 •  Його Високоповажність Махамане Усман, президент (1993-1996), Нігер
 • Шановний Доктор Спеціоза Казібве, віце-президент (1994-2003), Уганда
 • Його Високоповажність  Прем'єр-міністр Квасі Клуце, прем'єр-міністр (1996-1999), Того
 • Почесна Клара М. Феррейра де Бом Ісус, дружина прем'єр-міністра Сан-Томе і Принсіпі
 • Шановний Алекс К. Грант, член парламенту, який представляє президента Ліберії Джорджа Веа
 • Шановний Джосія Дуніра Хунгве, губернатор провінції Масвінго, представляючи президента Зімбабве Еммерсона Мнангагву

Інавгураційні програми ISCP на регіональному та національному рівнях будуть проводитися протягом 2019 року, а перша Всесвітня асамблея ISCP буде скликана в 2020 році.