«Тримай мене» - заняття по толерантності15 листопада 2017 року відбулося чергове заняття Школи Миру. Уже другий рік поспіль партнером Школи Миру є Національний Музей історії України у другій світовій війні (Меморіальний комплекс). Колектив музею влаштував воркшоп «Тримай мене» – приурочений до Міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада.

Шосе миру у КиєвіУ Києві 17 липня відбувся проект «Шосе миру -2017». Федерація всесвітнього миру підтримала міжнародну ініціативу «Шосе Миру 2017». Це глобальний проект, мета якого підтримати створення мирного та процвітаючого світу.

 

Заключне заняття «Школи миру» у 2016-2017 н.р.24 травня 2017 р. у медіа-центрі ГДІП відбулося заключне заняття «Школи миру» у 2016-2017 навчальному році. Заняття відвідали понад 30 учнів із 11 шкіл м. Києва разом з педагогами, а також почесні гості, серед яких Посол Миру з Японії, Нобуко Оморі, представник інституту інновації змісту освіти Галина Коломоєць, представник ГО «Поруч», Христина Гиренко.

 

peacealey00011 квітня учасники проекту “Школа миру” висадили Алею Миру у Національному музеї історії  України у другій світовій війні. Акцію було приурочено до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

 

 

Міжнародна конференція у Відні: «Роль релігії у пошуках миру та примирення в зонах конфлікту»26-27 січня 2017 року у міжнародному офісі ООН у Відні в рамках тижню міжконфесійної гармонії відбулась міжнародна конференція під назвою «Роль релігії у пошуках миру та примирення в зонах конфлікту». Організаторами конференції виступили Федерація всесвітнього миру  та Організація Об'єднаних Націй (Віденський міжнародний центр).

 

Сторінка 1 із 7