IMAP float: right;

«Міжнародна асоціація ЗМІ за мир» визнає життєво важливу роль журналістів у захисті від тоталітаризму та в підтримці поширення свободи. IMAP представляє всесвітню професійну мережу журналістів, які підтримують соціально відповідальні та моральні ЗМІ для передачі точного змісту і вирішення проблем сучасності, керуючись найвищими засадами етичної журналістики, та які розуміють те, що загальнолюдські цінності є ключовими елементами мирного світу.

Інавгураційна резолюція Міжнародної асоціації ЗМІ за мир (IMAP)

Як учасники Всесвітнього саміту 2020 року, який проводить Федерація всесвітнього миру (UPF) в Сеулі, Корея, 2-7 лютого 2020 року на тему: «Мир, безпека та розвиток людства: Взаємозалежність, взаємне процвітання та загальні цінності», ми підтверджуємо необхідність відповідального керівництва та належного управління у створенні світу міцного миру, в якому люди всіх національностей, етнічних груп, рас, культур та світоглядів живуть разом у взаємоповазі, злагоді та співпраці. 

Ми вітаємо керівництво доктора Хак Джа Хан Мун та її покійного чоловіка, преподобного Сон Мьон Муна, за їхнє бачення та працю протягом багатьох десятиліть над створенням «однієї сім'ї під Богом». Сюди входить заснування UPF, громадської організації, що має загальний консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН, а також таких основних засобів масової інформації, як Segye Ilbo в Кореї, Sekai Nippo в Японії та The Washington Times у США.

Журналісти відіграють життєво важливу роль у захисті від тоталітаризму та підтримці поширення свободи. Ми віримо, що, застосовуючи належним чином свою велику силу та вплив, засоби масової інформації можуть допомогти забезпечити свободу та мир для всього людства.

Ми пропонуємо заснувати Міжнародну асоціацію ЗМІ за мир, проєкт Федерації всесвітнього миру, яка працюватиме спільно з Міжнародною радою на вищому рівні за мир, Міжнародною асоціацією парламентаріїв за мир, Міжрелігійною асоціацією миру та розвитку і Міжнародною асоціацією миру та економічного розвитку.

Отже, як учасники Всесвітнього саміту 2020 та першої конференції Міжнародної асоціації ЗМІ за мир на тему: «Роль ЗМІ у створенні глобального середовища взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей»,

Розуміючи, що людство прагне жити в мирному світі, де загальнолюдські цінності ведуть до взаємної співпраці, та

Визнаючи силу засобів масової інформації для захисту свободи, протистояння тиранії та збереження даних Богом прав та гідності людини,

Ми заявляємо про рішучу підтримку таких принципів та цілей:

Сприяти самоврядним, соціально відповідальним та моральним ЗМІ.

Відновити довіру до журналістики, скрупульозно домагаючись точності, чітко цитуючи надійні джерела, забезпечуючи справедливість із включенням протилежних точок зору, усуваючи особисті упередження із новинних статей, уникаючи вмісту, що принижує гідність, і практикуючи повагу до гідності нашої аудиторії.

Розробити настанови для ЗМІ, що встановлюватимуть найвищі стандарти звітування та редагування.

Боротися з ерозією недоторканності особистого життя, яку проводять зухвалі уряди та схильні до помилок цифрові платформи.

Розробити програми професійного розвитку для журналістів, зокрема ті, що зосереджуються на етиці ЗМІ.

Створити програми визнання журналістів.

Побудувати професійні мережі для журналістів задля сприяння світу миру, співпраці, загальнолюдських цінностей, взаємозалежності та взаємного процвітання.

Ми, нижчепідписані, підтверджуємо та заявляємо в цей день про нашу рішучість створити асоціацію світових ЗМІ, що передають точний зміст, вирішують виклики сучасності, базуються на найвищих засадах етичної журналістики, та розуміють, що загальнолюдські цінності є ключовими елементами мирного світу.

 

Підписано цього дня, 2 лютого 2020 року, у Сеулі, Корея.

iscp logo thumbМіжнародна рада на вищому рівні за мир (ISCP) була ініційована співзасновником UPF доктором Хак Джа Ханом Мун 8 лютого 2019 року з нагоди Всесвітнього саміту 2019 року в Сеулі, Корея. ISCP - це міжнародна мережа нинішніх та колишніх глав держав та урядів, які за допомогою діалогу та співпраці вивчають рішення та пропонують рекомендації щодо вирішення найважливіших проблем у світі, включаючи зміни клімату та екологічні проблеми, релігійні конфлікти, бідність, війну, корупцію та розпад сім'ї.

ISCP забезпечує місце зустрічей світових лідерів, де можна використати їх мудрість та досвід та обговорити їхні ініціативи на службі глобальному миру та покращенню людства.

ISCP прагне побудувати світ миру, в якому кожен може жити у свободі, злагоді, співпраці та процвітанні. ISCP підтримує основні принципи взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей, а також виступає посередником та радником для досягнення миру та розвитку.

Коронний проект Всесвітньої федерації миру, ISCP працює у тісній співпраці з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир, Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток, Міжнародною асоціацією традиційних правителів миру та іншими ініціативами UPF.

МІЖНАРОДНА САММІТНА РАДА З МИРНОГО ІНВАГУЛЬНОГО РЕШЕННЯ


7-11 лютого в готелі Lotte World, Сеул, Південна Корея

Як учасники Всесвітнього саміту-2019, який фінансується Всесвітньою федерацією миру та скликається в Сеулі, Корея, 7-11 лютого 2019 року на тему: "Вирішення критичних викликів сучасності: взаємозалежність, взаємний добробут та загальнолюдські цінності" підтвердити нагальну необхідність відповідального керівництва та належного управління у створенні світу міцного миру, світу, в якому люди всіх національностей, етнічних груп, рас, культур та світоглядів можуть жити разом у взаємоповазі, злагоді та співпраці як одна сім'я Боже.

Ми вітаємо керівництво доктора Хак Джа Хана Муна та її покійного чоловіка, преподобного Сунь Мун Муна за їхнє бачення і працю протягом багатьох десятиліть над створенням "однієї сім'ї під Богом", і визнаємо внесок у мир, досягнутий завдяки Всесвітня федерація миру, неурядова організація із загальним консультативним статусом при Економічній та Соціальній Раді ООН.

Ми зібралися в Кореї, в рік сторіччя Руху за незалежність 1 березня, і підтримуємо корейський народ у прагненні до миру та возз’єднання Корейського півострова.

Як нинішні та колишні глави держав, урядів та світових лідерів з різних країн та політичних систем, ми усвідомлюємо, що людство стикається з серйозними проблемами, які необхідно вирішити та подолати завдяки співпраці, взаємоповазі та відданості загальнолюдським цінностям.

Ми живемо у взаємозалежному світі. Жодна нація та жоден уряд не існують ізольовано. Багато наших найскладніших проблем - тероризм, кіберзлочинність, зміна клімату, бідність, нерівність, продовольча безпека, конфлікти - мають транснаціональний характер. Ми повинні працювати разом для вирішення глобальних, регіональних та національних проблем. Більше того, для того, щоб здійснити комплексний підхід до миру та розвитку, ми повинні працювати в різних секторах суспільства, включаючи уряд, громадянське суспільство, релігійні організації, наукові кола та приватний сектор.

Чоловіки та жінки, які працювали на посадах глав держав чи урядів, мають унікальну кваліфікацію, щоб використовувати свою мудрість і досвід у пошуку рішень для найсерйозніших проблем людства та намагання надати рекомендації - національним урядам, міжурядовим організаціям, регіональним асоціаціям націй, таким як Європейський Союз, Арабські ліги, АСЕАН та Організація Об'єднаних Націй, які пропонують шлях до миру та взаємного процвітання для всієї людської сім'ї та майбутніх поколінь.

Цього дня, 8 лютого 2019 року, на пленарному засіданні Всесвітнього саміту 2019 року ми підтримуємо пропозицію про створення нової асоціації нинішніх та колишніх глав держав та урядів, відомих тимчасово як Рада міжнародного саміту за мир (ISCP) . ISCP буде співпрацювати з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP), Міжрелігійною асоціацією миру та розвитку (IAPD) та Міжнародною асоціацією традиційних правителів за мир (IATP) у всьому світі. Слідом за цією інавгураційною програмою УПФ буде скликати інавгураційні програми ISCP на регіональному та національному рівнях протягом 2019 року; перша Світова асамблея ISCP буде скликана в 2020 році, через рік. Ми вітаємо відкриття цієї ініціативи та віримо, що вона значною мірою сприятиме міцному миру для всієї людської родини.

Підписано цього дня, 8 лютого 2019 року, у Сеулі, Корея.

ПІДСУМКИ ТА ЦІЛІ ISCP

Призначення

Попередником ISCP стала Рада на вищому рівні за світовий мир, заснована в 1987 р. Преподобним і пані Сун Мун Мун 

засіб використати надзвичайне багатство знань, досвіду, інтелекту та доброї волі колишніх глав держав та глав урядів. Після видатного досвіду роботи понад два десятиліття з вищим світовим керівництвом, діяльність Ради була підпорядкована УПФ, коли він був заснований у 2005 році.

У лютому 2019 року в Сеулі, Корея, на Всесвітньому саміті 2019 р. Д-р Хак Джа Хан Мун, який інтегрував і вдосконалював глобальну місію UPF, відновив Міжнародну Раду на вищому рівні за мир як окрему ініціативу та з оновленою місією разом нинішні та колишні світові лідери розробляють рекомендації щодо проблем, з якими стикається людство, зосереджені на трьох основних сферах - мир, безпека та розвиток людини.

Міжнародна інавгурація

На Всесвітньому саміті 2019, який відбувся з 8 по 11 лютого в готелі Lotte World в Сеулі, Південна Корея, 1200 учасників із 110 країн, у тому числі 40 нинішніх і колишніх глав держав і урядів, із ентузіазмом відповіли на виклик доктора Муна "взятись за руки як одна сім'я під Богом ". Серед багатьох видатних світових лідерів вона запросила основних доповідачів, віце-президента США Діка Чейні (2001-2009) та спікера палати парламенту США Нюта Гінгріча (1995-1999), щоб поділитися своєю мудрістю та досвідом з найактуальніших питань сучасного світу .

Була затверджена резолюція про створення нової асоціації нинішніх та колишніх глав держав, глав урядів та інших світових лідерів, тимчасово відомих як Міжнародна рада на вищому рівні за мир (ISCP). ISCP буде співпрацювати з Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP), Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток (IAPD) та Міжнародною асоціацією традиційних правителів за мир (IATP).

Нагороджені

Доктор Мун вручив відзнаки ISCP за особливу нагороду десяти діючим і колишнім світовим лідерам:

  • Шановний Дік Чейні, віце-президент (2001-2009), Сполучені Штати Америки
  • Шановний Усман Мутарі, посол Нігеру при ООН
  • Його ВисокоповажністьТуіатуа Тупуа Тамасесе Ефі, глава держави (2007-2017), Самоа
  • Його Високоповажність Луїс Федеріко Франко, президент (2012-2013), Парагвай
  • Його Високоповажність Ентоні Кармона, президент (2013-2018), Тринідад і Тобаго
  • Шановний Станіслав Сергійович Шушкевич, голова (1991-1994), Верховна Рада, Білорусь
  • Його Високоповажність Альфред Мойсіу, президент 2002-2007), Албанія
  • Шановний Якоба Таея Італелі, генерал-губернатор Тувалу
  • Його Високоповажність Еварісто Карвалью, президент Сан-Томе і Принсіпі
  • Його Високоповажність Джеррі Роулінгс, президент (1981-2001), Гана
    Африканська інавгурація

На Африканському саміті та конференції лідерів (ASLC), що відбувся 7 та 8 червня 2019 року в готелі Hilton Sandton в Йоганнесбурзі, ПАР, главам держав та високопоставленим особам з усього континенту було запропоновано підписати резолюцію про відкриття африканських країн МСКП регіональний розділ. На знак визнання їхнього життя на державній службі та готовності присвятити свій досвід, доктор Мун вручив лідерам медаль за особливу нагороду ISCP.

Нагороджені

  • Шановний Гведе Манташе, голова Африканського національного конгресу (представляє президента Південно-Африканської Республіки Кирила Рамафосу)
  • Його Високоповажність Доктор Гудлак Ебеле Джонатан, президент (2010-2015), Нігерія
  • Його Високоповажність Діонкунда Траоре, президент (2012-2013), Малі
  •  Його Високоповажність Махамане Усман, президент (1993-1996), Нігер
  • Шановний Доктор Спеціоза Казібве, віце-президент (1994-2003), Уганда
  • Його Високоповажність  Прем'єр-міністр Квасі Клуце, прем'єр-міністр (1996-1999), Того
  • Почесна Клара М. Феррейра де Бом Ісус, дружина прем'єр-міністра Сан-Томе і Принсіпі
  • Шановний Алекс К. Грант, член парламенту, який представляє президента Ліберії Джорджа Веа
  • Шановний Джосія Дуніра Хунгве, губернатор провінції Масвінго, представляючи президента Зімбабве Еммерсона Мнангагву

Інавгураційні програми ISCP на регіональному та національному рівнях будуть проводитися протягом 2019 року, а перша Всесвітня асамблея ISCP буде скликана в 2020 році.

IAAP float: right;

Міжнародна асоціація академіків за мир (МААМ) - це глобальна міждисциплінарна академічна ініціатива, спрямована на сприяння реалізації світу сталого миру. МААМ підтверджує переконання, що академіки, науковці та освітяни відігравали та продовжують сприяти інтелектуальному, моральному та духовному розвитку людства та відіграють важливу роль у побудові хорошого суспільства. МААМ присвячена створенню професійних мереж для академіків для виховання мирного світу, заснованого на ідеалах взаємозалежності, взаємного процвітання та загальних цінностей.


Інавгураційна резолюція Міжнародної асоціації академіків за мир (МААМ)

МИ, ЯКІ ПІДПИСАЛИСЯ НИЖЧЕ, як учасники Всесвітнього саміту-2020, який фінансується Всесвітньою федерацією миру (ВФМ), скликаною в Сеулі, Республіка Корея, 3-7 лютого 2020 року на тему «Реалізація світу миру та возз’єднання Корейського півострова за допомогою взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдські цінності”, підтверджуємо нашу віру в те, що академіки, науковці, та педагоги відіграють важливу роль у побудові хорошого суспільства. Всесвітня академічна конференція миру 2020 року, організована Академічним фондом Хьо Джон у рамках Всесвітнього саміту-2020 року, зібрала обдарованих, сумлінних науковців та професіоналів з багатьох дисциплін, і ми разом прагнемо працювати у співпраці, щоб зробити світ кращим, вирішити найважливіші проблем та сприяти світовому миру.

 Ми вітаємо лідерство доктора Хак Джа Хан Мун та її чоловіка, покійного преподобного Сан Мьон Муна, за їхнє бачення та працю упродовж багатьох десятиліть над створенням "однієї сім'ї під Богом". Завдяки їм відбулося заснування Всесвітньої федерації миру – громадської організації, що має загальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН. У відповідь на їх велике лідерство ми пропонуємо таку резолюцію:

ОСКІЛЬКИ академіки, науковці та педагоги, відігравали та відіграють вирішальну роль в інтелектуальному, моральному та духовному розвитку людства; 

А ТАКОЖ академіки покликані до критичного та конструктивного мислення у своїй основній місії шукати істину, добро і красу; 

А ТАКОЖ, внесок академіків у здійснення миру шляхом взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей може бути справді ефективним лише у поєднанні та партнерстві з сумлінними лідерами з інших секторів суспільства,

ТОМУ МИ пропонуємо заснувати Міжнародну асоціацію академіків за мир як проєкт ВФМ та працювати спільно з Міжнародною Радою за мир на вищому рівні (ISCP/МРМВР), Міжнародною асоціацією парламентарів за мир (IAPP/МАПМ), Міжрелігійною асоціацією за мир і розвиток (IAPD/МАМР), Міжнародною Асоціацією ЗМІ за мир (IMAP/МАЗМІМ) та Міжнародною Асоціацією за мир та економічний розвиток (IAED/МАМЕР) та іншими асоціаціями однодумців, які можуть бути створені в майбутньому.

Міжнародна асоціація академіків за мир (IAAP/МААМ) представляє нову глобальну міждисциплінарну академічну ініціативу, спрямовану на сприяння реалізації світу сталого миру.

ТОМУ МИ підтверджуємо та приймаємо рішення дотримуватися таких принципів та цілей:

Розробити програми, що сприяють вдосконаленню академічних досліджень на благо людства.

Пропагувати найякісніші академічні видання та академічне викладання.

Створення професійну мережу для академіків заради виховання світу миру, заснованого на ідеалах взаємозалежності, взаємного процвітання та загальнолюдських цінностей.

Скликати програми, що сприяють досягненню цих цілей.

МИ, ЯКІ ПІДПИСАЛИСЯ НИЖЧЕ, підтримуємо цю пропозицію щодо створення нової асоціації академіків, науковців, лідерів думок, керівників університетів та урядовців, яка буде відома як Міжнародна асоціація академіків за мир.

Підписано цього дня, 5 лютого 2020 року, у Сеулі, Республіка Корея.

IAPD float: right;

Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку підтримує вклад бізнесів, бізнес-лідерів та інвесторів у те, щоб зробити світ кращим місцем, у вирішення його найбільш значних проблем, і у сприяння світовому миру, довгостроковому взаємному процвітанню і справді сталому розвитку . АМЕР (IAED) заохочує бізнес-лідерство у всьому в світі, щоб зробити свій внесок в те, щоб наші країни більш безпечними та благополучними, багатшими місцями для життя, у скорочення бідності і створення можливостей для більшої кількості людей жити цілеспрямованому життя, що має сенс.


Заснування резолюції IAPD


10-14 листопада 2017 року в готелі Lotte World World в Сеулі, Південна Корея

Як учасники Міжрелігійної лідерської конференції, спонсорованої Всесвітньою федерацією миру та Американською конференцією лідерів духовенства 10-14 листопада 2017 року, зосередилися на темі: «Вирішення критичних викликів сучасності: роль і відповідальність релігійних лідерів та віра -Основані організації ", ми підтверджуємо унікальну та важливу роль, яку покликані відігравати релігії у створенні світу міцного миру, у світі, в якому люди всіх національностей, етнічних груп, рас, культур та світоглядів можуть жити разом у взаємоповазі , злагода та співпраця, як одна сім’я під Богом.

Протягом століть релігія служила дороговказом для людства, ведучи нас від темряви до світла, встановлюючи основи моралі та забезпечуючи бачення доброго суспільства. Вчення і писання великих релігійних традицій - це найбільші скарби людства. Ми зневажаємо їх на свій страх і ризик.

Ми також усвідомлюємо, що люди в кожній з наших релігій не досягли успіху і не змогли втілити ті загальнолюдські ідеали, які підтримуються в наших традиціях. Релігія занадто часто породжує конфлікти.

Ми вирішили подолати розбіжності, що виникли в рамках релігії, і працювати над сприянням діалогу, взаємній повазі та співпраці, щоб ми могли ефективніше працювати над вирішенням найважливіших проблем сучасності, включаючи бідність, голод, несправедливість, погіршення довкілля, сім'ю розпад, корупція, конфлікти та насильство.

Релігії не тільки повинні співпрацювати між собою - християни, мусульмани, євреї, індуїсти, буддисти, сикхи, джайни та інші - вони також повинні співпрацювати з керівниками урядів та громадянського суспільства та приватного сектору як партнери. заради побудови світу, передбаченого нашими засновниками, нашими предками і, справді, усіма людьми.

Ми вітаємо керівництво доктора Хак Джа Хана Муна та її покійного чоловіка Преподобного Сунь Мун Мун за їхнє бачення та працю протягом багатьох десятиліть над створенням однієї сім'ї під Богом. Цього дня, 13 листопада 2017 р., Ми підтримуємо пропозицію про створення нового міжрелігійного об’єднання, відомого тимчасово як Міжрелігійне об’єднання за мир і розвиток.

Попередній фон та мета IAPD
На думку засновників УПФ, світовий мир можна досягти лише тоді, коли зусилля політичних лідерів світу доповнюються мудрістю та зусиллями релігійних лідерів. Світ дедалі більше рухався до точок зору, які мають матеріалістичний і світський характер, втрачаючи, таким чином, глибоку мудрість, яку можна знайти в духовній спадщині людства. UPF стверджує, що будь-яка успішна стратегія миру повинна враховувати духовний вимір нашої людської ідентичності, досвіду та взаємодії.

Крім того, за допомогою міжрелігійного діалогу та обміну думками між різними світовими релігіями можна безпосередньо вирішувати релігійні питання з метою вирішення кризисів, що виникають внаслідок тероризму, насильства та релігійного екстремізму. Релігійні суспільства також добре розташовані для вирішення проблем, що засновані на громаді; вони можуть бути найбільш ефективними у вирішенні конфліктів, пов’язаних із правосуддям та верховенством права. Завдяки своєму моральному авторитету та наголосу на правах людини та людській гідності, вони також можуть відігравати ключову роль у відбудові зруйнованого суспільства та пропонувати гуманітарні послуги для пом'якшення голоду, хвороб та травм через війну. Спільна робота всіх релігій знову зробить релігію актуальною у повсякденних справах людства.

Запуск Міжрелігійної асоціації заради миру та розвитку (IAPD)
На завершення Міжрелігійної лідерської конференції 2017 р. (13 листопада 2017 р.) Понад 400 делегатів, включаючи лідерів релігійних організацій та релігійних груп, парламентаріїв, науковців та інших лідерів, що представляють понад 60 держав, одноголосно вирішили сформувати IAPD як нова міжнародна асоціація релігійних лідерів, присвячена забезпеченню світового миру

З цієї історичної нагоди доктором Томасом Г. Уолшем, головою UPF International, виступив модератором. Доктор Майкл Дженкінс, національний співголова ACLC, зачитав заяву, зроблену 18 серпня 2000 року співзасновником УПФ преподобним Суном Мун Муном, в якій він закликав створити міжрелігійну раду при ООН .

Міжконфесійні молитви відслужив єпископ Джессі Едвардс, член виконавчої ради ACLC (США), штат Венеція. Прамахабунтін Таосірі, президент Тайландського буддистського товариства Швеції, і доктор імам Умер Ахмед Ільясі, головний імам Всеіндійської організації імамів, Індія.

Програми та розробка IAPD
У 2018 році на шести континентах по всьому світу відбулись інавгураційні конгреси. IAPD зібрав світових релігійних лідерів і використав глибинну мудрість, що міститься в духовній спадщині людства. Релігійні лідери та релігійні організації забезпечують моральний компас для боротьби з цим соціальні проблеми в сучасному суспільстві - сексуальне насильство та експлуатація, злочинність, голод, тероризм тощо.

Релігійні лідери та релігійні організації мають унікальні можливості впливати на мислення, мобілізувати моральний авторитет та бути взірцем для наслідування для інших. Особливо релігійні лідери та релігійні організації можуть допомогти підвищити обізнаність, а також дати моральні вказівки. Об'єднуючи різні віри та працюючи спільно для загального блага, IAPD стоїть на передньому краї революції культури серця та синівської любові та допомагає відкрити світ міцного миру та щастя.
У 2018 році IAPD розширився та розвивався як проект UPF. Новостворена організація спочатку зосередилася на створенні міжнародної структури, узгодженої з принципами належного управління та етичної практики. Буде обрано двох релігійних лідерів, які будуть виконувати обов'язки міжнародних співголовок МАПД, а також 13 регіональних співголовок МАПД, що представляють такі визначені регіони: Африка, Азія, Канада, Центральна Америка та Кариби, Євразія, Європа, регіон Великого Китаю, Японія Корея, Близький Схід, Північна Америка, Океанія, Південна Америка.

Висновок
IAPD використовує добру волю і мудрість релігій та релігійних організацій, які покликані відігравати унікальну та важливу роль у створенні світу міцного миру, світі, в якому перебувають люди всіх національностей, етнічних груп, рас та культур. покликані жити разом у взаємоповазі, злагоді та співпраці. Співзасновник UPF д-р Хак Джа Хан Мун описує ідеальний світ як "Одна сім'я під Богом" і, навчаючи на своєму прикладі, каже, що шлях до такого суспільства - через людей, які ведуть життя по справжній любові і живуть заради інших.

IAED float: right;

Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку підтримує вклад бізнесів, бізнес-лідерів та інвесторів у те, щоб зробити світ кращим місцем, у вирішення його найбільш значних проблем, і у сприяння світовому миру, довгостроковому взаємному процвітанню і справді сталому розвитку . АМЕР (IAED) заохочує бізнес-лідерство у всьому в світі, щоб зробити свій внесок в те, щоб наші країни більш безпечними та благополучними, багатшими місцями для життя, у скорочення бідності і створення можливостей для більшої кількості людей жити цілеспрямованому життя, що має сенс.


Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку (МАМЕР)


Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку підтримує вклад бізнесів, бізнес-лідерів та інвесторів у те, щоб зробити світ кращим місцем, у вирішення його найбільш значних проблем, і у
сприяння світовому миру, довгостроковому взаємному процвітанню і справді сталому розвитку . АМЕР (IAED) заохочує бізнес-лідерство у всьому в світі, щоб зробити свій внесок в те, щоб наші країни більш безпечними та благополучними, багатшими місцями для життя, у скорочення бідності і створення можливостей для більшої кількості людей жити цілеспрямованим життям, що має сенс. 


Програми та звіти МАМЕР 


Інавгураційна резолюція МАМЕР (Південна Корея, 2020)
Програми та звіти, пов'язані з МАМЕР 2020 рік
13 вересня США – Міжнародна конференція лідерів - 2020. Північна та Південна Америки. Сесія 8: Перспективи від бізнес-лідерів.
13 вересня США - Міжнародна конференція лідерів. Північна та Південна Америки, закриття сесії: Резюме по сесіях і заклик до дії

13 вересня Франція – 2020 Міжнародна конференція лідерів: Африка – Європа та Близький Схід. Виконавчі підсумки 13 вересня Бізнес-
лідери, обговорення взаємного процвітання на Міжнародній конференції лідерів

13 вересня Таїланд - Міжнародна конференція лідерів 2020- Тихоокеанська Азія: Виконавчі підсумки
13 вересня Звернення бізнес-лідерів. Вплив COVID-19 на Міжнародній конференції лідерів – 2020 – Тихоокеанська Азія
29 лютого Франція - Французькі учасники розмірковують на Всесвітній зустрічі на вищому рівні 2020
5 лютого Південна Корея – МАМЕР-конференція досліджує на ролі в бізнесі в побудуві миру
Клацніть тут, щоб прочитати більше звітів МАМЕР

 Постанова від від Міжнародної асоціації по питань миру і економічного розвитку (МАМЕР)

Ми, які підписалися нижче, як учасники Всесвітнього саміту на вищому рівні 2020 року під егідою Федерації всісвітнього миру і в HJ Magnolia Світового фонду «HJ Magnolia», що відбувався в Сеулі, Корея, 3-7 лютого 2020року, на тему «Взаємозалежність , взаємне процвітання та універсальні цінності: роль бізнес-лідерів» стверджуємо наше переконання, що бізнес-лідери мають можливість і відповідальність працювати в співробітництві з іншими секторами в суспільстві, щоб зробити світ кращим місцем, привертаючи увагу до найбільш значних проблем, і сприяти світовому миру, довгостроковому взаємному процвітанню та справді сталому розвитку .
Ми аплодуємо лідерству пані Хак Джа Хан Мун і її чоловіку, покійному преподобному Сан Мьон Муну, за їхнє бачення та працю протягом багатьох десятиліть над створенням «Єдиної родини під Богом». Це включає в себе заснування ними ФВМ, громадську організацію з загальним консультативним статусом при Економічній і Соціальній Раді Організації Об'єднаних Націй .
Бізнес-лідерство зробило свій вклад у розбудову безпечнішого, заможнішого світу, скорочення бідності і створення можливостей для більшої кількості людей та ведучих інновацій, які зменшили голод, покращили догляд за здоров'ям і побудували мережу транспорту та зв’язку, поєднавши наш світ у відносинах, недоступних навіть в уяві ще кілька десятиліть тому. Ми вважаємо, що приватний сектор відіграє значну роль у підтримці людського процвітання і вирішенні транснаціональних критичних проблем .
Тому ми пропонуємо, щоб провести інавгурацію Міжнародної асоціації миру і економічного розвитку, як проєкт Федерації всесвітнього миру, щоб працювати в зв'язці з Міжнародною Радою миру, Міжнародною асоціацією парламентарів за мир, Міжрелігійною асоціацією миру та розвитку, і Міжнародною асоціацією ЗМІ за мир.

ОСКІЛЬКИ підприємства продовжують діяти, наражаючи інвестиції на ризик, державно- приватне партнерство та корпоративні громадські програми прагнуть до поліпшення життя усіх людей у світі, навіть найбідніших серед нас;

ОСКІЛЬКИ, тривале невимовне і неконтрольоване людське страждання через бідність, нерівність, погіршення екологічногостановища, тероризму та небезпечості, поряд із іншими проблемами, загрожують підірвати і навіть повернути назад людський прогрес, у який бізнес зробив свій вклад і продовжує вкладати;
ОСКІЛЬКИ, визнаючи, що такі проблеми не можуть бути віднесені до будь-якої однієї країни, але в в глобалізованому взаємопов'язаному світі негативно впливають на нас усіх, і що підприємства володіють ресурсами і потенціалом для інновацій, роблять корпоративний сектор однозначно здатним до вирішення таких проблем, для їх же самих, а також для забезпечення ДОВГОСТРОКОВОГО взаємного процвітання для всіх людей світу;
ДАЛІ, вважаючи, що в переплетеній світовій економіці, ми є всі дійсно пов'язані і що процвітаючий мирний світ повинен бути заснований навколо морального ядра з універсальних цінностей, ми підтверджуємо наш намір працювати разом, щоб створити родину з народів, кращий світ миру і людського процвітання, заснованого на принципах взаємозалежності, взаємного процвітання і загальнолюдських цінностей;
Ми, які підписалися нижче, схвалюємо пропозицію створити нову асоціацію підприємств, бізнес-лідерів, інвесторів, лідерів думок, урядових чиновників економічної сфери, академіків бізнес-школи та інших зацікавлених громадян під назвою Міжнародна асоціація миру і економічного розвитку.

Підписано цього дня, 5 лютого 2020 року, у Сеулі, Корея

Сторінка 1 із 2