Інавгурація

В США інавгурація Федерації всесвітнього миру відбулася 12 вересня 2005 року у Нью-Йорку, під час Міжнародного саміту лідерів «Час викликів та змін у глобальному управлінні та громадянському суспільстві: від Ради Миру до миру в країнах».

Федерація всесвітнього миру була створена як організація, що закликана уособлювати найвищий еталон правління, оскільки саме в цьому полягає найдавніша мрія людства на шляху досягнення сталого миру.

З метою вирішення критичних проблем суспільства, керуючись своїм баченням та взявши за основу принцип «жити заради інших», Федерація надихає на конструктивну співпрацю зацікавлених світських та релігійних діячів, людей з політичних кіл та громадських організацій.

Федерація всесвітнього миру закликана стати організацією нового типу, що закликана поєднати зусилля не тільки політичних, але й громадських та релігійних діячів у рішенні глобальних проблем.

Саме таке бачення потрібне в наш час, для перетворення світу конфліктів, страждань та злиднів у світ сталого процвітання та добробуту.

В Україні конференція, присвячена інавгурація  Федерації всесвітнього миру відбулася 20 жовтня 2005 року в Українському домі. Конференція, була нагодою долучитися до глобальних миротворчих процесів, взяти активну участь у міжнародних проектах, вийшовши на новий рівень діяльності та самореалізації. Участь у конференції взяли представники неурядових організації, освітяни, науковці, релігійні діячі, всі, кого хвилює пошук шляхів встановлення сталого миру в усьому світі.