Принципи

Федерація заснована  на наступних 5 Принципах миру:

Принципи миротворності:

  1. Ми всі одна єдина сім’я людства, яку створив Бог.
  2. Найкращі якості людини по своїй суті духовні та моральні.
  3. Родина – це «школа любові та миру».
  4. Примирити розділену сім’ю людства можливо лише керуючись принципом: «жити заради інших».
  5. Миру можна досягти завдяки співпраці, вийшовши за етнічні, релігійні та національні рамки.  1. Людство – єдина родина, створена Богом. Шлях піднятися над прагненням власних інтересів полягає у визнанні нашої спільної цінності, даної нам нашим Творцем. Подібно до того, як батько може втручатися в суперечки дітей, батьківське серце, яке походить від Творця, може допомогти нам вирішити розбіжності, що існують між народами, культурами та релігіями.
  2. Найвищі якості людини мають духовно-моральний характер. Люди прагнуть істини, краси та добра. Найглибший сенс і ціль життя можна знайти завдяки їх прагненню. У кожної людини є вічний дух, який перевершує фізичне життя. У цьому житті слід практикувати духовні принципи.
  3. Сім'я - це «школа любові та миру». У сім'ї засвоюються основні особистісні та суспільні чесноти. Розуміння сім'ї як школи любові допомагає нам усвідомити, що сім'я є найважливішим інститутом. Основою здорової сім'ї є вірний, відданий шлюб.
  4. Життя заради інших - це спосіб примирити розділену людську сім’ю. Практикуючись жити заради інших, ми стаємо іншими, а не егоцентричними. Суть доброго характеру - істинна любов, виражена безкорисливими вчинками.
  5. Мир приходить через співпрацю за межами етнічної, релігійної та національної приналежності. Сталого миру неможливо досягти лише за допомогою політичного компромісу, але він потребує усунення корінних причин конфлікту. Подолання расових, релігійних та етнічних бар'єрів є імперативом нашого часу. Віра може дати людям силу прощати, а любов долати навіть покоління ненависті, образи та насильства.