БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ

Психологічна допомога для українців у час кризи 

Організатори проєкту: ГО «Федерація всесвітнього миру» в Україні, Інститут професійної супервізії, дивізіон психоаналітичної психології та психотерапії громадської спілки «Національна психологічна асоціація», кафедра загальної і медичної психології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Кафедра психології Національного Волинського університету ім. Лесі Українки.

Коротко про проєкт: В умовах військової агресії з боку Російської Федерації та під тиском гуманітарної катастрофи, що відбувається в Україні, фахівці клінічної психології, психоаналітики, кризові психологи та викладачі університетів об’єднали зусилля, щоб допомогти співгромадянам у цей непростий воєнний час.

Суть проблеми: Військовий наступ Росії на Україну змусив 3 мільйони людей покинути свої домівки, а 2 мільйони з них покинули країну в пошуках безпеки, захисту та допомоги менш ніж за 17 днів війни. Психологічний стан українців зараз не дуже стабільний. Така нестабільність є нормальною реакцією на ненормальні обставини.  Емоціональна лабільність є характерною під час війни. Питання в тому, як люди зможуть повернутись до нормального стану. А згодом експерти очікують, що з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) з’являться тисячі людей, і всім їм потрібна кваліфікована допомога.

Наша пропозиція вирішення проблеми:  Забезпечуємо організацію психологічної допомоги цивільному населенню, волонтерам, біженцям, бійцям-добровольцям територіальних загонів, дітям і підліткам. Ми оперативно реагуємо на запити про допомогу через розгалужену мережу своїх професійних зв’язків з опорою на професійні організації, суспільні об’єднання, університетські середовища. Ми безперервно працюємо і безкоштовно надаємо допомогу в центрах допомоги біженцям, в притулках, в своїх власних консультаційних центрах, в університетських установах, гуртожитках.  

Проводимо навчання з кризової психології як для професіоналів так і для широкого загалу, озброюючи населення базовими знаннями щодо подолання наслідків травматичного впливу деструктивних факторів війни. Забезпечуємо супервізійну підтримку. 

Забезпечуємо супервізійну підтримку працюючих клінічних і кризових психологів, які працюють з постраждалими – цивільними і працівниками транспортних, соціальних і комунально-побутових та інших організацій.       

Ми розмістили цей проєкт на платформі краудфандінгу «Global Giving» та просимо нас підтримати.   http://goto.gg/55770